...  
Sa značajnijim rezultatima smo započeli 2002. godine, ali od početka nismo sumnjali u svoj rad. Konstantni treninzi i naporan rad doveli su nas do rezultata vrhunskih boraca. Rezultati se većinom odnose na ženske uspjehe, kako individualne tako i ekipne. Članovi kluba su u većini žene (80%) pa tako i ne čudi takav rezultat, ali on stoji na ponos treneru, klubu i gradu jer djevojke našeg kluba pokazuju kako borbeni sportovi nisu samo za muški spol već za sve s borbenom dušom.
 
nn
DRŽAVNO PRVENSTVO
plasman kluba
godina
uzrast
2.mjesto
2005.
juniorke
1.mjesto
2002.
kadetkinje
- domaći turniri i natjecanja

IVANJSKI KRIJES
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2005.
juniorke
1.mjesto
2004.
juniorke
 
1.mjesto
2004.
st. kadetkinje
 
1.mjesto
2004.
ml. kadetkinje
 
1.mjesto
2003.
juniorke
Zdenka Tkalac
1.mjesto
2002.
kadetkinje
 
1.mjesto
1999.
sveukupno
 
2.mjesto
2006.
juniorke
Elena Grgić
2.mjesto
2006.
kadetkinje
 
2.mjesto
2003.
kadetkinje
 
3.mjesto
2005.
kadetkinje
Dana Selvić
3.mjesto
2004.
ml. kadetii
 
3.mjesto
2003.
kadetii
 
3.mjesto
2002.
kadetii
Nikola N. Šajatović

KUP GRADA KNINA

plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2003.
juniorke
 
1.mjesto
2002.
kadetkinje
 
2.mjesto
2005.
juniorke
 
2.mjesto
2004.
st. kadetkinje
Dana Selvić
2.mjesto
2009.
kadetkinje
 
3.mjesto
2006.
ml. kadetkinje
 
JASTREB OPEN
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2002.
kadetkinje
Elena Grgić
1.mjesto
2001.
kadetkinje
 
1.mjesto
2010.
ml. kadetkinje
  Ana Đarmati
1.mjesto
2011.
juniorke
 
2.mjesto
2007.
kadetkinje
 
2.mjesto
2002.
juniorke
 
3.mjesto
2001.
sveukupno
 
3.mjesto
2006.
kadetkinje
 
 
2009.
kadetkinja
Ana Vranešić
SVETI NIKOLA KUP
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2003.
kadetkinje
1.mjesto
2006.
kadetkinje
 
1.mjesto
2007.
kadetkinje
 
1.mjesto
2008.
kadetkinje
 
1.mjesto
2009.
kadetkinje
 
2.mjesto
2008.
sveukupno
 
3.mjesto
2006.
kadeti
 
BOŽIĆNI KUP
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2004.
kadetkinje
2.mjesto
2003.
kadetkinje
 
3.mjesto
2001.
kadetkinje
 
KARLOVAC OPEN
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2002.
juniorke
Marina Vrbanić
3.mjesto
2002.
kadetkinje
 
3.mjesto
2002.
sveukupno
KUP GACKE
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2002.
kadetkinje
1.mjesto
2002.
sveukupno
 
2.mjesto
2010.
ml. i st. kadetkinje
Ana Vranešić
2.mjesto
2011.
sveukupno
2003.
kadetkinje
Elena Grgić
3.mjesto
2009.
kadetkinje
 
3.mjesto
2010.
sve ukupno
 
ADIDAS OPEN
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2010.
kadetkinje
2.mjesto
2008.
kadetkinje
Ana Vranešić
2.mjesto
2009.
kadetkinje
 
3.mjesto
2009.
sveukupno
DAN GUN OPEN
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2002.
kadetkinje
 
1.mjesto
2010.
kadetkinje i kadeti
 
1.mjesto
2011.
juniorke
 
2.mjesto
2011.
kadetkinje
 
2.mjesto
2001.
kadetkinje
 
3.mjesto
2011.
kadeti
 
3.mjesto
2011.
sveukupno
 
3.mjesto
2002.
juniorke
 
LIVNO OPEN
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2002.
kadetkinje
Ana Vlahović
2.mjesto
2002.
sveukupno
 
SUSEDGRAD SOKOL POKAL
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2011.
kadetkinje
2.mjesto
2011.
juniorke
 
2.mjesto
2010.
ml. kadeti i kadetkinje
 
3.mjesto
2010.
kadeti i kadetkinje
 
3.mjesto
2002.
sveukupno
 
5.mjesto
200.
sveukupno
 
KUP KALNIK
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2002.
kadetkinje
3.mjesto
2001.
sveukupno
 
SENJSKI VITEZOVI
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2004.
kadetkinje
Ana Vlahović
3.mjesto
2001.
sveukupno
Marijana Bartolić
BJELOVAR '91
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
3.mjesto
2002.
kadetkinje
2.mjesto
2009.
ml.kadetkinje i kadeti
 
3.mjesto
2009.
kadetkinje i kadetkinje
 
PANTERA BLACK BELT
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
3.mjesto
2010.
kadetkinje
ZAPREŠIĆ OPEN
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2003.
juniorke
KUP KVARNERA
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
3.mjesto
2002.
juniorke
DALMACIJA KUP
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
3.mjesto
2011.
kadetkinje
PLEMENITI TAEKWONDO TURNIR ZAPREŠIĆA
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
3.mjesto
2010.
kadetkinje
M 2
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2011.
juniorke
2.mjesto
2011.
kadeti
 
3.mjesto
2011.
kadetkinje i kadeti
 
3.mjesto
2010.
ml. kadetkinje
 
FENIKS BUDO SPORT KUP
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2011.
juniorke i seniorkei
1.mjesto
2011.
kadetkinje i kadeti
 
2.mjesto
2011.
sveukupno
 
3.mjesto
2010.
ml. kadetkinje i kadeti
 
KONDOR OPEN
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2006.
kadetkinje
 
2008.
juniorke
Marija Vičić
3.mjesto
2007.
kadetkinje
Ana Vranešić
ADIDAS MAKSIMIR KUP
plasman kluba
godina
uzrast
natjecatelj turnira
1.mjesto
2009.
kadetkinje
2.mjesto
2009.
sveukupno
 
SPORTAŠICA GRADA KARLOVCA
ime i prezime
godina
uzrast
ZDENKA TKALAC
2002.
kadet/junior
NAJPERSPEKTIVNIJI SPORTAŠ U KARLOVAČKOJ ŽUPANIJI
ime i prezime
godina
uzrast
ZDENKA TKALAC
2002.
kadet/junior
SPORTSKE NADE GRADA KARLOVCA
ime i prezime
godina
uzrast
MARIJA VIČIĆ
2003.
kadetkinja
ELENA GRGIĆ
2004.
juniorke
ANA VLAHOVIĆ
2005.
juniorka
USPJEŠNI MLADI SPORTAŠ KARLOVCA
ime i prezime
godina
uzrast
MARIJA VIČIĆ
2004.
kadetkinja
MARIJA VIČIĆ
2005.
kadet/junior
NAGRAĐENI SPORTAŠ GRADA KARLOVCA
ime i prezime
godina
uzrast
RENATO KRMPOTIĆ
2005.
senior
NAJBOLJI KARLOVAČKI ŽENSKI KOLEKTIV
klub
godina
uzrast
TKD BANIJA
2004.
kadet/junior/senior
NAJBOLJI TRENER GRADA/ŽUPANIJE
ime i prezime
godina
uzrast
NEVEN TRBOJEVIĆ
2004.
juniorke/juniori
NEVEN TRBOJEVIĆ
2005.
juniorke/juniori
NEVEN TRBOJEVIĆ
2006.
juniorke/juniori
NEVEN TRBOJEVIĆ
2010.
TRENER GRADA
NEVEN TRBOJEVIĆ
2010.
TRENER ŽUPANIJE
NEVEN TRBOJEVIĆ
2011.
TRENER GRADA
nn